TONER DOLUMU YAPTIRMAK

 TONER DOLUMU YAPTIRMAK

İş kurduğumuzda ihtiyacımız olan yazıcılar belgelerin çoğaltılması, basılması, saklanması, gönderilmesi açısından işlerimizi halletmemize yardım eder. Sadece iş yeri değil kişisel işlerimizde de yazıcının varlığı büyük kolaylık sağlar. Yazıcı alırken dikkat etmemiz gereken en önemli noktalardan biri Kartuş değişimin maliyeti ve toner dolumu uygunluğudur. Bazı markalar kartuş bölümüne özel kodlar koyarak sadece orijinal ürünle değiştirilmesini zorunlu kılmıştır. Amaçları yedek parça satışından da para kazanmaktır. Çip olan yazıcınızda toner dolumu yapılması için bazı resetleme programları uygulanması gerekir. Yazıcınızı yeni aldıysanız ve garanti dâhilindeyse resetleme programı uygulamak garantisinin sonlanmasına neden olur.
 
Yazıcınızın toner dolumu işlemini uzman kişilere yaptırmanız gerekir. Yanlış şekilde yapılan dolum, baskılarınızın kalitesine direkt olarak etkiler. Toner parçaları tozla dolduğu için baskıda mürekkep lekeleri görülebilir. Demo kartuş bittiğinde aynı kalitede ve sayışa çıktı almak doğru bir toner dolumu sayesinde olacaktır. Dolum yapıldığında baskınızdaki sayı artacak ve baskı kalitesi korunacaktır.
 
1999 yılından hizmete başlayan Marmarabüro, sektörün tercih edilen markası olmayı başarmıştır. Yaptığı her işte müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyan firmamız, toner dolumu işlemine garanti vermektedir. Yazıcınıza dolum işlemi yapıldıktan sonra baskı yaparak test edersiniz. Test baskısından sorun olmazsa ödemenizi kafanızda hiçbir soru işareti olmadan yaparsınız. Birçok firma gibi işlem sonrasında müşteriyle irtibatı kesmeyiz. Müşterilerimizin yanında olarak yardımcı olabileceğimiz konularda yanlarında oluruz.
Firmamız büro malzemelerinin satışını yapmakta, orijinalinin kalitesinde muadil toner bulundurmaktadır. Artık uygun fiyata kaliteli baskı alabileceksiniz. Yazıcınızın markasını bize bildirdiğinizde cihazınızla uyumlu muadil toner temini yapılır. Depomuzda hazır bekletilen ürünler sayesinde müşterilerimiz ürün temini için beklemez. Sitemizi incelerseniz kağıt çeşitleri, dosyalar ve klasörler, resmi defterler, fişler, toner parçaları, kalemler ve aklınıza gelebilecek tüm ürünleri bulabileceksiniz. Renk seçeneğinin yanında farklı markanın ürünleri sayesinde ofisinizi zevkinize ve bütçenize göre hazırlayabileceksiniz.
 
Sitemizde toplu alışveriş yapanlar büyük maddi avantajlar sağlar. Belirli dönemlerde yapılan indirimleri takip edenler, ofis gereçlerine uygun fiyatlara sahip olabilirler. Danışma hatlarımız günün her saati hizmetinizdedir ve aklınıza takılan her soru için yardımcı olmaya hazırdır. Ürün siparişi vermek için acele edin, hızlı olan kazanır.