Kadıköy Masaj | Kadıköy Evde Masaj Sizin Yerinize Gelen Masöz Masör

 

 

Kadıköy masaj evde masaj sizin yerinize gelen masöz masör


Kadıköy masaj hizmeti veren masöz ve masörlerin yoğun olduğu ilçelerden olmasına karşın, özellikle merkezinde yoğun trafik olması ve park sorunu olduğundan ulaşılması sorunlu bölgelerdendir.

İnsan trafiğinin oldukça yoğun olduğu bölgede otellerde yer alan spa merkezleri yanında azımsanmayacak sayıda masaj salonu bulunmaktadır.

Kadıköy masaj salonu ve spa merkezlerinin yanında bağımsız olarak çalışan ve özel olarak evde masaj hizmeti sunan masöz ve masör terapist sayısı da fazladır.

İlçe merkezi genellikle iş yeri ağırlıklı olması nedeniyle evde masaj hizmeti veren terapistlerin çoğunluğu, konut yerleşiminin yoğun olduğu bağdat caddesi, göztepe, caddebostan, erenköy, bostancı, acıbadem, koşuyolu, kozyatağı bölgelerinde yoğunlaşmıştır.

İstanbul anadolu yakasında bulunan pahalı ilçeler arasında bulunduğundan kadıköy masaj fiyatları, ataşehir masaj fiyatları ile rekabet etmektedir. Nispeten ucuz fiyatlara terapist bulmanın mümkün olduğu kartal, pendik, tuzla, maltepe, ilçelerine oranla kiraların yüksek olması nedeniyle fiyatların diğer ilçelere oranla pahalı olması normal sonuçtur.

Masör ve masöz fiyatlarının ataşehir ilçesindekine benzer fiyatlarda olmasının avantajı, bu bölgede kaliteli masaj yaptırma imkanının yüksek olmasıdır. Türkiye gelir ortalamasının üzerinde gelire sahip olan bölgede ikamet eden masaj severler, konu hakkında bilgi sahibi olduğundan kaliteli ve tecrübeli terapistlerin bu bölgede toplanması doğaldır.

Masaj yaptırmanın etik kuralları dahilinde hizmet alabileceğiniz masöz ve masörlerle kolaylıkla bağlantı kurarak , masaj çeşitleri içinde yer alan klasik (isveç) masaj, nuru masajı, tantra masajı, thai masajı, aromaterapi masajı, medikal masaj, derin doku masajı, sporcu masajı çeşitlerinden birini tercih ederek terapist ile randevu oluşturabilirsiniz.

Arzunuza göre spa merkezine veya masaj salonuna gidebileceğiniz gibi, evde masaj hizmeti veren bağımsız özel terapistlerin ziyaretine gidebilir, veya yerinize gelerek hizmet veren terapistleri kaldığınız otele, iş yerinize veya evinize davet ederek masajınızı yaptırabilirsiniz.

Sizin yerinize gelen masöz ve masör fiyatları, evde masaj hizmeti verenlerden pahalı olmasının ana nedeni size uyguladığı terapi süresinin dışında yolda geçireceği zaman ve ulaşım için harcayacağı para eklendiğinden ötürü artış göstermektedir.

Kadıköy masaj hizmeti veren terapistlerle, yorgun vücudunuzu dinlendirmesi yanında zindelik kazandıracak ve stresinizden kurtulacağınız keyifli masajlar yaptırmanızı dilerim.