Ataşehir Masaj | Ataşehir Evde Masaj Yaptıracağınız Özel Masöz ve Masörler

 

 

Ataşehir masaj evde masaj yaptırabileceğiniz özel masöz ve masör


Ataşehir masaj konusunda istanbul anadolu yakasının en şanslı ilçelerinden biridir, yeni ilçe olması ve sürekli gelişmesinden kaynaklı genellikle büyük binalardan oluşması ve burada oturanların üst gelir gurubuna yakın olması nedeniyle bölgede yer alan otel sayısının fazlalığı ve bu otellerin çoğunda spa merkezi bulunmasıdır.

Otellerdeki spa merkezlerinin yanı sıra birçok sitede yine spa merkezi ve masaj salonu yer almaktadır. Bu nedenle ataşehir masaj yaptırmak isteyenler açısından önemli merkezler arasındadır.

Beyaz yakalı olarak tabir edilen üst segment gelire sahip olan insanların yaşadığı bölgede bay ve bayanların sağlık ve rahatlamak için her zaman bütçe ayırabildikleri düşünüldüğünde bölgede yoğun miktarda evde masaj hizmeti sunan bağımsız çalışan masöz ve masör hizmet vermektedir.

Bilindiği gibi beden ve ruh sağlığı için önemli yere sahip olan masajın, stres atmak açısından da büyük önem taşıdığı düşünüldüğünde stresli iş yaşamı, istanbulun trafik çilesi, yollardaki kargaşanın ardından loş bir ortamda, dinlendirici müzik eşliğinde işini bilen ellerin vücuttaki kaslara masaj yapması, gerilen kasların yumuşamasının verdiği rahatlık ile kafamızdaki dertlerin uçup gitmesini sağlamakta, aynı zamanda masajın sonunda yeniden doğmuşuz hissini vermesi paha biçilemez keyifler arasındadır.

Bu keyfi ataşehir masaj salonlarında alabileceğiniz gibi size en yakın evde masaj hizmeti veren özel masöz veya masörleri ziyaret ederek alabilirsiniz. Ayrıca eve masaj hizmeti veren ve eve veya iş yerine gelerek yerinizde masaj hizmeti sunan özel masöz veya masörleri kaldığınız otel odasına, evinize, iş yerinize davet ederek istediğiniz ortamda hizmet almanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Burada önemli olan masaj yaptırmanın etik kuralları içinde davranılmasıdır, yıllarını bu işe adamış, insan anotomisini çok iyi bilen eğitimli ve tecrübeli masöz ve masör terapistlerin işlerinin yalnızca masaj yapmak olduğu unutulmamalıdır.

İstanbul masaj fiyatları ile kıyaslandığında ataşehir masaj fiyatları biraz daha yüksektir, bunun ana nedeni bölgede kiraların yüksek olması ve burada masaj hizmeti almak isteyenlerin masaj konusunu iyi bilmeleri ve kaliteli masaj hizmeti almak istemeleridir. Bu nedenle ataşehir bölgesinde terapi hizmeti veren uzmanların genelde birden fazla sertifikaları ve uzun yıllara dayanan tecrübelerinin olmasıdır.

Ataşehir de masaj konusunda uzman terapist çok sayıda bulunmasına karşın, bölgeye yakın sayılabilecek maltepe, kadıköy, kartal, pendik ilçelerinden de uzman terapistler hizmet vermektedir.

Genellikle klasik (isveç) masajı, nuru masajı, tantra masajı, thai masajı, aromaterapi masajı, derin doku masajı, medikal masaj, sporcu masajı konusunda hizmet alabileceğiniz masöz ve masörlerden randevu almadan önce tüm bilgileri almanız faydalı olacaktır.

Sağlıklı bir vücut için önemli olan masajı yalnızca keyif için yaptıracağınız sağlıklı günler dilerim.