Anadolu Yakası Masaj | İstanbul Anadolu Yakası Özel Masöz ve Masörler

 

 

Anadolu yakası masaj keyfini yaşayabileceğiniz, masaj salonu, spa merkezi evde masaj hizmeti veren masöz ve masörlerin ayrıca evinize iş yerinize veya kaldığınız otele gelerek sizin yerinizde hizmet veren terapistler yönünden yoğun bölgedir.

 

İstanbul anadolu yakası masaj hizmeti sunan terapistler oldukça geniş bölgeye yayılmış kadıköy, maltepe, kartal, pendik, tuzla, sultanbeyli, sancaktepe, çekmeköy, şile, ümraniye, adalar, ataşehir, üsküdar ve beykoz ilçelerine yayılmıştır.

İstanbul anadolu yakası masaj fiyatları, terapistlerin hizmet verdikleri ilçelerin sosyoekonomik durumlarına göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca ilçenin yazlık veya kışlık olması da masaj fiyatlarını etkileyen faktörler arasındadır.

Örneğin adalar ve şile genellikle yazları kalabalık olduğundan ilgili ilçelerde kış sezonunda masöz veya masör terapist bulmak neredeyse imkansız hale gelmektedir.

Sultanbeyli, sancaktepe, çekmeköy ilçelerinde masaj hizmeti veren terapist sayısı az olmakla beraber burada masaj ücretleri oldukça ucuzdur. Tuzla, pendik, kartal, ümraniye, beykoz, üküdar ilçelerinde ise masaj fiyatları biraz daha yüksek olmakla birlikte bu ilçelerde spa merkezleri masaj solonları ve evde masaj hizmeti veren bağımsız özel masöz ve masör sayısı yüksektir.

İstanbul masaj fiyatları açısından en pahalı olan ilçeler ise ataşehir ve kadıköy ilçeleridir. İstanbul anadolu yakası masaj yaptıracağınız ilçelerin tamamında masaj yaptırmanın etik kuralları içinde keyifli ve ekonomik hizmet alabilirsiniz.

Sizin keyfinizle doğru orantılı olarak dilerseniz spa merkezinde, dilerseniz masaj salonunda, dilerseniz evde masaj hizmeti veren terapistlerden hizmet alabileceğiniz gibi, trafikle uğraşmadan kendi evimde, iş yerimde veya kaldığım otelde masaj yaptırayım derseniz, evinize, iş yerinize veya otele gelen masöz veya masör terapisti davet edebilirsiniz.

Masaj çeşitleri içinden tercih edebileceğiniz klasik (isveç) masajı, nuru masajı, tantra masajı, thai masajı, derin doku masajı, aromaterapi masajı, medikal masajı veya sporcu masajı konusunda uzman olan masör veya masözlerle iletişime geçerek, gerekli bilgileri edinip akabinde randevu oluşturup, istediğiniz hizmetten yararlanabilirsiniz.

Vücudun sağlığı ve rahatlaması için önemli faydaları bulunan masajın ideal ortamda ve uzman ellerde yapılması durumunda insanın ruhen ve bedenen aldığı keyif paha biçilemezdir.

Bu nedenle işin uzmanlarının tavsiyesi konusuna hakim, eğitimli ve tecrübeli terapistler seçilerek biraz daha fazla bütçe ayırıp, işin gerçek tadına varılmasıdır.

Sizlere gerçekten keyif alabileceğiniz bir masaj terapisi yaşamanızı dilerim.